Hello
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kamiya - The Unstoppable Devil

Goto down

Mala by som vytvoriť trpg na žáner: anime, starovek a mágia?

Kamiya - The Unstoppable Devil I_vote_lcap100%Kamiya - The Unstoppable Devil I_vote_rcap 100% 
[ 1 ]
Kamiya - The Unstoppable Devil I_vote_lcap0%Kamiya - The Unstoppable Devil I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kamiya - The Unstoppable Devil I_vote_lcap0%Kamiya - The Unstoppable Devil I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kamiya - The Unstoppable Devil I_vote_lcap0%Kamiya - The Unstoppable Devil I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kamiya - The Unstoppable Devil I_vote_lcap0%Kamiya - The Unstoppable Devil I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkem hlasů : 1
 
 

Kamiya - The Unstoppable Devil Empty Kamiya - The Unstoppable Devil

Příspěvek pro Kamiya Tue Apr 26, 2016 5:18 pm

Kamiya - The Unstoppable Devil Iwq2xc

Keďže je toto prvý "blog" v tomto fóre, absolútne neviem čo tu mám napísať. Takže by som zrejme začala s predstavením? Uhm... asi.
Na tejto stránke sa volám Kamiya avšak na blueforum som The Unstoppable Devil (TUD). Volajte ma ako chcete: Kami, Diablik, Devil, Kamiya alebo si niečo vymyslite. Môj vek je napísaný pod obrázkom, takže sa ma na to ani nepýtajte. Moje pravé meno je Karin (kamarátky ma volajú Kaja). Som Slovenka ako je už možné vidieť podľa môjho písma.
Mám rada anime, DeadPoola, hudbu, kreslenie, vlkov, mačky, drakov a som závislá na technológií (viac-menej). Rada trávim čas vonku so svojimi kamarátkami (avšak do prírody napr. do lesa ma nedostanete). Nenávidím hmyz a nemám žiadne domáce zviera. Hlavne preto, že žijeme v byte a moji rodičia nechcú mať doma o jeden hladný krk naviac. A zároveň sa boja veľkých psov. Very Happy No mala som rybičky ^-^ Väčšina z nich umrela a tie čo prežili sa dostali do rúk našim susedom.
Kedysi keď som bola malá som chcela psa, no teraz nad tým ani nepremýšľam. Ako každý zdravý človek nenávidím školu. Avšak mám rada Angličtinu a Japončina ma taktiež zaujíma.
Moji rodičia sú nepočujúci, takže ovládam viac-menej znakovú reč. Very Happy Nehovorte mi, že je vám to ľúto. Viem veľmi dobre, že len neviete ako mi na to odpovedať alebo chcete byť slušný. Very Happy Nieže by mi to vadilo. Ani ja neviem ako zareagovať. Preto to sem píšem... aby som vám to nemusela hovoriť.
Mám rada všetky farby. No ak by som si mala vybrať farbu ktorú by som chcela mať na sebe čo najmenej - tak by to bola ružová. A ak by som si mala vybrať farbu, ktorú by som chcela mať na sebe čo najviac bola by to čierna, keďže ňou nič nepokazím.
Oh a aby som nezabudla. Mám rada CreepyPastu. Môj najobľúbenejší je Jeff the Killer (hlavne preto lebo moja BFF mi hovorí, že jej ho strašne pripomínam).

Ok... už mi nič viac nenepadá. Ak ma niečo napadne, tak to tu ešte napíšem. Kašlem na to...
Čus. Very Happy
Kamiya
Kamiya

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 25. 04. 16
Age : 21
Location : Košice

http://creepypasta-rpg0.webnode.sk

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru